طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت شرکتی، فروشگاه اینترنتی و سایت چند زبانه

طراحی و باز-طراحی  وب سایت در زانمو با هدف داشتن زیرساختی قدرتمند و پایدار در اینترنت به درستی انجام خواهد شد پس اگر در گذشته تجربه تلخی دارید آنرا کاملا فراموش خواهید کرد. وب سایت‌های طراحی شده دارای تمامی ویژگی‌های لازم، مانند گرافیک  UI/UX، بهینه سازی سرعت، نمایش در تمامی صفحات مانند دسکتاپ و موبایل، امنیت بالا و بسیاری از موارد کلی و جزئی دیگر می‌باشد.
علاوه بر این یکی از بزرگترین مزیت‌های استفاده از خدمات طراحی وب سایت در زانمو، "لایسنس های اورجینال" ما می‌باشند که چند هزار دلار قیمت دارند و این کالکشن را اگر نگوییم در هیچ جا، اما در کمتر جایی در ایران خواهید یافت.
پشتیبانی و آموزش پس از تحویل پروژه نیز از دیگر خدماتیست که بصورتی متفاوت ارائه خواهند شد.

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی تماس بگیرید.

سفارش طراحی سایت
طرحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی

مشاوره رایگان و استعلام قیمت پروژه شما

خدمات طراحی حرفه ای و اصولی وب سایت در زانمو دیجیتال
درخواست مشاوره

مزیت طراحی وب‌سایت اصولی و حرفه‌ای

Web Design - UI / UX Design

وجود دانش و تجربه جامع لازم در زمینه گرافیک، طراحی، سئو، دیجیتال مارکتینگ، کد نویسی برای طراحی یک وب سایت موفق امری ضروریست در نتیجه تنها به جنبه های بصری وب سایت شما توجه نشده بلکه تمامی جنبه ها برای بهترین نتایج رعایت خواهند شد.

گرافیک در طراحی سایت: ظاهر جذاب و کاربر پسند بسیار اهمیت دارند اما همه چیز نیست و بدون در نظر گرفتن بقیه جنبه های طراحی سایت شما متضرر خواهید شد.

لزوم  دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ در طراحی وب: ما با دید سئو و دیجیتال مارکتینگ وب سایت های مشتریان را طراحی می کنیم، در نتیجه ساختار، چیدمان، گرافیک، رنگ، فونت و کلیه عناصر در خدمت ارتقا برندینگ و فروش شما خواهند بود، نه فقط یک ظاهر گرافیکی زیبا ولی ناکارآمد.

بهینه سازی سرعت و کدها: اینکه در نهایت وب سایت با تمام پیچیدگی ها دارای سرعت و امنیت لازم باشد و همه چیز در پشت صفحه به بهترین حالت ممکن باشد.

مخاطبی بنام گوگل: یکی از مخاطبین وب سایت شما گوگل می باشد، کلیه ویژگی های لازم بصری و فنی باید برای گوگل و از نظر سئو در بهترین حالت تنظیم شده باشد.

بازدیدکننده واقعی: پس از تمام نکات فنی و گوگل، در نهایت این بازدیدکننده واقعی است که باید از وب سایت شما بازدید کرده و پس از حصول اطمینان (بخاطر داشتن وب سایت مناسب) از شما خرید کند، فرم پر کند و یا با شما تماس بگیرد.

ویژگی‌های طراحی وب سایت در زانمو

برای ارائه یک طراحی حرفه ای و اصولی، تمام تخصص ها و همه زیر ساخت های لازم در کنار سال ها تجربه و دانش فنی را گردآورده ایم تا اطمینان خاطر مشتریان از همه نظر تامین شده باشد و صرفا می‌توانیم به برخی از مهمترین موارد در این مجال اشاره کنیم.

طراحی تخصصی رابط کاربری و UI/UX

ساختار سایت شما، ساختار تک تک صفحات سایت و در نهایت گرافیک نهایی در بهترین حالت ممکن از نظر برندینگ و فروش و نمایش موبایل خواهد بود

بر پایه سئو و دوست گوگل

گوگل امتیاز بالایی به وب سایت های طراحی شده در زانمو می‌دهد و همه چیز برای بررسی و امتیازدهی در گوگل آماده شده است

لایسنس‌های اورجینال

ده‌ها تم و افزونه اورجینال با ارزش صد ها دلار خریداری شده تا برای پروژه شما در زانمو استفاده گردد. چون کیفیت در زانمو حرف اول را می‌زند.

امنیت بالا

امنیت بالا علاوه بر استفاده از نرم‌افزار ها و لایسنس های اورجینال، با لحاظ ده‌ها فاکتور امنیتی در نرم افزار، سرور و CDN محقق خواهد شد.

هاست و دامنه

دامنه ir بصورت هدیه از سمت ما تقدیم خواهد شد، دامنه های بین المللی، هاست و سرور را نیز برای اطمینان از امنیت و سرعت تامین کرده ایم

پشتیبانی وب سایت

برای داشتن کمترین مشکلات و روبه راه بودن همه چیز، همچنین برای رفع مشکلات و باگ ها و .. پشتیبانی سالانه سایت پیشنهاد می‌شود.

نمونه کارها

تا کنون اشخاص و کسب و کارهای بسیاری در داخل ایران و خارج ایران به ما اعتماد نموده اند.
شاید شما نفر بعدی باشید…

نمونه‌کارهای بیشتر
پیاده سازی طراح واسط کاربری زیلینک
تبدیل فیگما به وردپرس برند زیلینک
طراحی فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو
طراحی فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو
طراحی سایت آموزشی مدرسه تنبک امید مصطفوی
طراحی سایت آموزشی مدرسه تنبک امید مصطفوی
طراحی سایت مهندسین مشاور و معماری نقش شهر
طراحی سایت مهندسین مشاور و معماری نقش شهر
طراحی سایت فروشگاهی شرکت سازه امن گستر نوین
طراحی سایت فروشگاهی شرکت سازه امن گستر نوین
طراحی وب سایت برند صنایع رنگی سورپرایز
طراحی وب سایت برند صنایع رنگی سورپرایز
طراحی سایت برند کارشناسی خودرو اتوکارشناس
طراحی سایت برند کارشناسی خودرو اتوکارشناس
طراحی سایت آژانس املاک ترکیه
طراحی سایت آژانس املاک ترکیه
طراحی وب سایت و LMS آموزشگاه زبان انگلیسی ویستا
طراحی وب سایت و LMS آموزشگاه زبان انگلیسی ویستا
طراحی سایت بیمارستان دکتر جوادی
طراحی سایت بیمارستان دکتر جوادی
طراحی سایت فروشگاهی عسل ارگانیک 777
طراحی سایت فروشگاهی عسل ارگانیک 777
طراحی سایت فروشگاهی رزین هستی میرسلیمی
طراحی سایت فروشگاهی رزین هستی میرسلیمی
طراحی سایت آموزشگاه زبان انگلیسی ویستا دکتر قربانی
طراحی سایت آموزشگاه زبان انگلیسی ویستا دکتر قربانی
Wordpress Original License That We Use In Our Projects

دیگه لازم نیست نگران اصالت افزونه‌ها و قالب‌هاتون باشید

لایسنس‌های اورجینال وردپرس که در پروژه‌های طراحی وب سایت زانمو استفاده می‌شوند

وردپرس در دنیا و کشورمان به عنوان بهترین و گسترده‌ترین سیستم مدیریت محتوا و به علاوه در ایران به عنوان بهترین و گسترده ترین سیستم فروشگاهی شناخته شده است. ما نیز در زانمو این بهترین را انتخاب کرده ایم، با این تفاوت که برعکس اکثر کسب و کارهای کشور در زمینه طراحی وب، زانمو سرمایه گذاری گسترده ای برای تامین و خرید لایسنس های اورجینال انجام داده تا خاطر ما و مشتریان آسوده باشد. بعلاوه اخلاق حرفه ای و فردی را نیز در حد توان رعایت کرده ایم. برخی از این لایسنس ها که عموما استفاده می‌شوند در زیر فهرست شده اند و این خرید ها ادامه خواهند داشت. همچنین در پروژه های خاص، لایسنس‌های مورد نیاز در صورت امکان تامین خواهند شد.

پرسش‌های متداول

شاید پرسش شما نیز در این موارد باشد
مراحل طراحی وب سایت و ثبت سفارش

موارد پیش از عقد قرارداد:

  1. دریافت اطلاعات اولیه مانند نیازمندی‌ها، اهداف و امکانات شما
  2. مشاوره در خصوص جزئیات اجرائی پروژه، زمانبندی و بودجه مورد نیاز برای طراحی سایت

موارد پس از عقد قرارداد:

  1. انتخاب نام دامنه و مشاوره خرید دامنه
  2. خرید هاست/سرور مجازی/ سرور مورد نیاز
  3. ارائه طراحی سایت
  4. دریافت نقطه نظرات و اعمال تغییرات 
  5. مشاوره در خصوص اخذ اینماد و درگاه پرداخت، بعلاوه انجام کارهای لازم از سمت ما (برای فروشگاه‌های اینترنتی)
  6. تحویل نهایی طراحی سایت به همراه تمامی امکانات لازم و مذاکره شده 
  7. ارائه آموزش‌های لازم بصورت ویدئویی در خصوص نحوه مدیریت سایت، محصولات (برای سایت فروشگاهی)، سفارشات و مقالات

در پایان نیز یک پیشنهاد برای دریافت خدمات پشتیبانی بصورت اختیاری و با توجه به نیازهای شما تقدیم می‌گردد که در صورت تمایل می‌توانید استفاده کنید.

قیمت و نحوه پرداخت خدمات طراحی سایت

پس از عقد قرارداد بین طرفین، معمولا در خدمات طراحی وب پرداخت در سه مرحله پرداخت ها انجام میشند.

در مرحله اول 50% هزینه طراحی وب به عنوان پیش‌پرداخت دریافت میشود، پس از انجام طراحی سایت و ارائه اولین نسخه آن 25% دریافت می گردد. و مبلغ 25% نهایی پس از تایید شما و تکمیل طراحی دریافت خواهد شد.

قیمت هر قرارداد طراحی وب سایت وابسته به جزئیات آن پروژه متغیر می باشد و برای ارائه قیمت دقیق نیاز به صحبت و دریافت اطلاعات از شما در این خصوص ضروری است. اما شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه قیمت طراحی وب سایت از شروع قیمت ها مطلع شوید.

قیمت طراحی سایت وابسته به جزئیات هر پروژه متفاوت می‌باشد و در طی اولین تماس معمولا بررسی و اعلام خواهد شد.

(عمده لایسنس های ما بصورت دلاری، اورجینال و از خارج از کشور و بصورت ارزی تهیه شده اند و صدها دلار قیمت و ارزش دارند، در حالیکه اکثر رقبای ما از لایسنس های نال شده داخلی با قیمت چند صد هزار تومان استفاده میکنند. چنین موردی را کمتر در ایران خواهید یافت و مزایای آن در بخشش خدمات طراحی سایت اشاره شده است.)

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت دقیق پروژه خود با ما تماس بگیرید.

آیا طراحی وب سایت برای خارج از کشور هم انجام می شود؟ چند زبانه چطور؟

بله، ما در حال حاضر نمونه های زیادی از طراحی وب سایت برای ایرانیان خارج از کشور، کسب و کارهای خارجی در انواع موضوعات را طراحی کرده ایم که هم اکنون در حال بهره برداری می باشد. 

فرقی ندارد که شما از کانادا ، ترکیه، انگلستان، نیوزلند، آفریقای جنوبی و یا در هرجایی از این کره خاکی باشید. پس از بررسی درخواست شما و امکان سنجی آن، قیمت و جزئیات لازم در قالب مشاوره رایگان تقدیم خواهد شد. 

در این خصوص میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل و در صورت نیاز تماس تصویری هماهنگی های لازم را انجام دهیم. 

پرداخت به ما علاوه بر راهکارهای پرداخت در داخل ایران، میتواند بصورت پرداخت ارزی و رمز ارز نیز باشد.

در نظر داشته باشید که طراحی وب سایت های چند زبانه یکی از خدمات روتین ما محسوب می شود که برای انواع وب سایت های داینامیک شرکتی و فروشگاهی قابل ارائه می باشد. 

در فروشگاه های اینترنتی نیز انواع درگاه های پرداخت آنلاین جهانی و ایرانی قابل پیاده سازی هستند.

برای رشد کسب و کار و افزایش بازدید کننده راهکاری دارید؟

بله قطعا! زانمو یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌باشد و در نتیجه خدمات ما مبتنی بر رشد کسب و کار ها در فضای آنلاین هستند. پس از طراحی وب سایت شما میتوانید از خدمات ما در زمینه سئو سایت، تبلیغات گوگل، تبلیغات در وب سایت های پر بازدید ایران استفاده کنید و کسب و کار خود را به رونق بخشید.

این خدمات کاملا قابل تنظیم با بودجه شما هستند، همچنین ما نیز در حال حاضر پذیرای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ هستیم. در نتیجه بودجه مد نظر شما و اهداف شما بررسی خواهند شد و بهترین پیشنهاد به شما ارائه می شود. پس از تایید، کمپین های تبلیغاتی شما طبق برنامه های از پیش تعیین شده اجرا شده و شما شاهد نتایج آنها خواهید بود.

پس از طراحی وب سایت، آیا پشتیبانی و آموزش ارائه می‌شود؟

بله، از مهمترین خدماتی که برای بسیاری از افراد ارزش آن پنهان است و فقط مدیران با تجربه ارزش واقعی آنرا میدانند، آموزش و پشتیبانی های بعد از تحویل پروژه طراحی وب سایت می باشد. اهمیت این مسئله با اهمیت وب سایت شما ارتباطی مستقیم دارد، هرقدر وب سایت شما برای شما و کسب و کارتان مهمتر باشد، و هرقدر رونق وب سایت شما افزایش یابد، به همان میزان آموزش و مخصوصا پشتیبانی نقش پر رنگ تری در هرچه برپا تر بودن وب سایت و خدمات آنلاین شما خواهد داشت. 

از سوی دیگر نرم افزاها هر روز بروز می شوند و علاوه بر افزودن ویژگی های جدید، هماهنگی آنها نیز با زیر ساخت های جدید سرور مانند هماهنگی با نسخه های جدید PHPو MySQL بروز رسانی می شود. از دیگر سوی عدم بروز رسانی ممکن است منجر به نفوذ های امنیتی در وب سایت شما و هک شدن وب سایت شود، چراکه حفره های امنیتی که قبلا شناسایی شده و در بروز رسانی ها رفع شده اند تنها از طریق بروز رسانی منظم قابل رفع هستند. 

پس از تحویل وب سایت و دسترسی های لازم به شما، آموزش های لازم در خصوص نحوه مدیریت وب سایت بصورت ویدئویی و یا مقاله ارائه خواهند شد. در نتیجه نیروی انسانی مستقر از سازمان شما و یا خود شما خواهید توانست همواره از طریق این آموزش ها نسبت به مدیریت سایت خود مانند درج محصولات جدید، درج مقالات، بررسی فرم ها و غیره اقدام نمایید و در این خصوص مستقل خواهید بود. بنابراین هزینه های شما کاهش خواهد یافت و روند فرآیندهای درون سازمانی شما افزایش خواهد یافت.