آموزش و پشتیبانی

ارزشی پنهان در خدماتی مهم

خدمات پشتیبانی برای به حداقل رساندن و پیشگیری از خرابی وب سایت ناشی از ویروس، هک شدن، دستکاری کارکنان و نیروی انسانی، باگ های نرم افزاری، عدم بروز رسانی و ... بسیار حائز اهمیت هستند. چنانچه وب سایت شما جزء مهمی از اعتبار و منبع در آمد شما به حساب می‌آید، اکیدا پیشنهاد می‌شود متناسب با نیازتان از بسته های پشتیبانی زانمو استفاده کنید. 
خدمات آموزشی زانمو در دو گروه مختلف ارائه می‌شوند. اول آموزش های پس از تحویل وب سایت و سامانه ها می‌باشند و دوم آموزش‌های مربوط به ارتقاء دانش در سازمان و نیروی انسانی و کارمندان شما هستند که معمولا در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شوند.

درخواست مشاوره
آموزش مدیریت وب سایت و خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت
آموزش نحوه مدیریت وب سایت و ال ام اس

آموزش نحوه مدیریت وب سایت

Website Management Tutorials

در زانمو دیجیتال، پس از تحویل خدمات طراحی وب سایت یک گام مهم دیگر برای کسب و کارها و افرادی که میخواهند و یا باید بتوانند وب سایت خود را مدیریت کنند ارائه می‌شود، و آن آموزش مدیریت وب سایت و یا مدیریت پلتفرم ها و سامانه هایی که تحویل شده اند می باشد.

با استفاده از این آموزش ها که عمدتا بصورت ویدئو و یا در قالب لینک مقاله شامل متن و عکس ارائه می‌شوند، شما می‌توانید بخش‌های مورد نیاز سایتتان مانند مقالات، محصولات، مشتریان، سفارشات فروش، فرم ها و … را “بصورت مستقل” مدیریت نمایید. این مورد شامل سامانه های آموزش مجازی نیز می‌شود.

آموزش کارکنان و ارتقا دانش سازمانی

Employee Knowledge In The Workplace

ارائه خدمات آموزشی به شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی که نیاز است تا نیروی انسانی آنها دانش لازم در خصوص دیجیتال مارکتنیگ مانند “سئو سایت” را داشته باشند در زانمو انجام می‌شود.

جزئیات این خدمات بسته به نیاز شما مطرح شده و در صورت وجود شرایط و تایید از طرف ما، نیروی انسانی شما، در محل شما و تحت نظر متخصصین ما آموزش های لازم را می بینند. 

در حال حاضر صرفا آموزش های مربوط به سئو سایت در این خصوص ارائه می‌گردند.

ارتقا دانش سازمانی، کارمندان و نیروی انسانی با یادگیری سئو و دیجیتال مارکیتنگ

پشتیبانی وب‌سایت

Support

دلایل متعدد و مهمی برای استفاده از خدمات پشتیبانی وب سایت، ال ام اس و سامانه های نرم‌افزاری و مخصوصا نرم‌افزارهای تحت وب وجود دارند که برخی از آنها را در اینجا نام می‌بریم تا کمی اهمیت موضوع شفاف گردد:

  1. نیاز به بروز رسانی نسخه های جدید نرم افزار ها، مانند هسته وردپرس، پلاگین‌ها، هسته موودل. برای رفع مشکلات و حفره‌های امنیتی کشف شده و هماهنگی با ارتقاء هایی که در سمت سرور انجام می‌شود، مانند ارتقا نسخه PHP و MySQL.
  2. رفع باگ و تداخل پلاگین ها.
  3. رفع مشکلات گزارش شده.
  4. افزودن ویژگی های جدید مورد نیاز.
  5. اطمینان از اینکه همیشه وب سایت دربهترین حالت می‌باشد.
  6. تهیه بکاپ های مختلف کامل یا دیتابیس.

در بدترین حالت برای وب سایت های عادی و بدون فعالیت جدی، سالی 2 بار و برای سایر وب سایت ها ماهانه یک الی چند بار نیاز به پشتیبانی ضروری می‌باشد. 

این خدمات اختیاری هستند اما ما همیشه به علت اهمیت، آنرا پیشنهاد می‌دهیم.

پرسش‌های متداول

شاید پرسش شما نیز در این موارد باشد
خدمات آموزش مربوط به سرویس های طراحی وب و ال ام اس چگونه است؟

معمولا میزان مشخصی از آموزش های لازم و ضروری در قالب قرارداد دیده شده اند که پس از تسویه حساب ارائه خواهند شد. در نتیجه شما می‌توانید نیازهای اساسی خود را که شامل مدیریت بر تمام اجزا اساسی وب سایت های خود می‌باشد را انجام دهید. سعی می شود که این آموزش ها طوری باشند که دقیقا شما را به هدف برسانند و با ساعت ها آموزش غیر ضروری وقت و انرژی نیروی انسانی شما تحلیل نرود.

همچنین در صورت نیاز به آموزش های بیشتر و یا تخصصی تر پس از مشاوره بررسی و جزئیات آن شامل امکان انجام، زمان بندی و مبلغ تقدیم خواهند شد.

چگونه باید از خدمات پشتیبانی استفاده کنیم؟

ما به اغلب مشتریان گرامی، پس از فرآیند طراحی وب سایت این خدمات را توضیح داده و پیشنهاد می‌دهیم. 

با توجه به نیاز شما ما اقتصادی ترین پیشنهاد و همچنین بهترین پیشنهاد را ارائه می‌کنیم که همراه با جزئیات و قیمت و زمان بندی می‌باشد، در نهایت بر اساس انتخابی که شما انجام می‌دهید، پشتیبانی شما در قالب یک قرارداد سالانه تنظیم و شروع خواهد شد.

برای مبالغ بالا امکان پرداخت در هر 1، 4 یا 6 ماه نیز وجود خواهد داشت. 

وب سایت من بازدید چندانی ندارد، آیا خدمات پشتیبانی برای من لازم است؟

اولا میتوانید با استفاده از خدمات سئو و تبلیغات گوگل بازدید خود را افزایش دهید. 

اما در این موارد پیشنهاد میکنیم دست کم سالانه یک الی دو مرتبه وب سایت شما از نظر نرم افزاری بروز رسانی شود که در نتیجه کمتر در معرض حمله های هکری و ویروس و نفوذ قرارداشته باشید.

برای وب سایت های شرکتی، فروشگاهی و آموزش پر رونق پشتیبانی به چه شکلی است؟

اگر مالک وب سایتی هستید که نقش استراتژیک برای شما دارد، از نظر ما قطعا باید بصورت ماهانه از خدمات پشتیبانی استفاده کنید. 

علاوه بر مواردی مانند بروز رسانی منظم، تهیه نسخه های پیشتیبانی مازاد روزانه، هفتگی، ماهانه و سایر موارد فنی، قطعا موارد زیادی پیش خواهد آمد که ممکن است بخشی از عملکرد سایت دچار مشکل باشد و یا نیاز به راهنمایی داشته باشید و یا سایت خراب شده باشد که باید فورا برطرف گردد. در این موارد ما به بهترین وجه ممکن با ارائه خدمات لازم پشتیبان شما خواهیم بود در رفع هرچه سریعتر اینگونه مشکلات.