دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ زانمو

تبلیغات آنلاین

افزایش فروش، افزایش بازدید و ارتقا برندینگ

بر اساس اهداف و استراتژی‌های کسب و کار شما، بودجه و زمان بندی‌، برنامه‌ تبلیغاتی شما تنظیم شده و بر آن اساس کمپین‌های تبلیغاتی شما راه‌اندازی خواهند شد. در نتیجه از این طریق خواهید توانست با بالاترین بازدهی نسبت به دست‌یابی اهداف و رشد کسب و کار خود اقدام کنید و شاهد نتایج درخشان آن باشید.
خدمات دیجیتال مارکتینگ زانمو با تمرکز بر مواردی می‌باشد که بستر نهایی آن وب سایت است و شبکه‌های اجتماعی خارج از پوشش فعلی خدمات ما می‌باشند.
با توجه به اهمیت سئو و تبلیغات گوگل ادز، این دو مورد بصورت مجزا در خدمات سایت اشاره شده اند و اینجا تنها ذکر نام خواهد شد.

برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ تماس بگیرید.

درخواست مشاوره
خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات آنلاین در وب‌‌سایت‌ها  اپلیکیشن‌ها

راه اندازی و طراحی انواع گوناگون کمپین‌های تبلیغاتی شامل تبلیغات بنری، پوش نوتیفیکیشن، ریتارگتینگ و … در بهترین وب سایت های ایران با امکان تنظیمات هدفمند و موضوعی.

تبلیغات بنری

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات همسان

ریتارگتینگ

انتخاب موضوع وب سایت

تبلیغات کلیکی

تبلیغ نصب اپلیکیشن

تبلیغ درون اپلیکیشن

مشاوره رایگان و استعلام قیمت پروژه شما

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین در زانمو دیجیتال
درخواست مشاوره

سئو و تبلیغات گوگل

SEO & Google ADS

هر دو خدمات سئو سایت و تبلیغات گوگل (Google ADS) باعث خواهند شد تا وب سایت شما در کلیدواژه‌های مهم کسب و کارتان به صفحه یک گوگل  برسد و در نتیجه کلیه افرادی که در گوگل به جستجوی خدمات و محصولات شما می‌پردازند، روی لینک های وب سایت کلیک کرده و قطعا اگر وب سایت خوبی هم داشته باشید، منجر خواهد شد این افزایش بازدید منجر به افزایش فروش و ثبت سفارشات بیشتر شود. علاوه بر این بر برندینگ شما تاثیر مثبت و مستقیمی خواهد داشت.

با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه ای که خدمات سئو سایت و خدمات گوگل ادز دارند، این خدمات در صفحات مجزایی ارائه شده‌اند که می‌توانید از طریق زیر به آنها دسترسی داشته باشید.

سئو سایتتبلیغات گوگل

پرسش‌های متداول

شاید پرسش شما نیز در این موارد باشد
فرآیند انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه مراحلی می‌شود؟

در جلسه مشاوره شناخت کسب و کار شما و نیازها، اهداف شما در میان گذاشته خواهد شد. بر این اساس، مشاوره در خصوص خدمات قابل ارائه و بهترین پیشنهادات تقدیم خواهند شد. پس از اتخاذ تصمیمات نهایی و تایید آن، برنامه دقیق کمپین های تبلیغاتی شما اجرا می‌شود.

هزینه دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

طبیعتا کاملا وابسته به کسب و کار شما ، اهداف شما و بودجه شما متفاوت خواهد بود.

برای کسب و کار های کوچک امکان شروع تبلیغات گوگل یا سئو سایت با کمترین هزینه ها وجود دارد تا به تدریج به قدرت خود اضافه کنند، و پیشرفت نسبی را تجربه کرده و به مرور بر سرعت رشد خود بیافزایند.

برای کسب و کارهای متوسط معمولا روش های ترکیبی با توجه به بودجه و اهداف آنها و همچنین در بازه‌های زمانی بلند مدت پیشنهاد خواهد شد. در نتیجه استراژی های بیشتر و دستاوردهای بیشتری را در زمانی کوتاه‌تر تجربه خواهند کرد.

برای کسب و کارهای بزرگ معمولا نیاز به تحلیل های اولیه و یک برنامه ریزی دقیق وجود دارد. برنامه کمپین های تبلیغاتی گسترده و بلند مدت قابل پیاده سازی هستند. معمولا کسب و کارهای بزرگ با اهداف مختلفی و رویکرد های متنوعی به سراغ راهکارهای دیجیتال مارکتینگ خواهند آمد. شاید مواردی مانند برندینگ، سیاست ها و استراتژی ها متفاوت از فروش باشند.