شاید پاسخ سوالتان اینجا باشد

پرسش‌های متداول

پاسخ به رایج ترین سوالات در خصوص گستره خدمات ارائه شده در زانمو دیجیتال. اگر پاسختان را اینجا نیافتید و یا ابهامی دارید، لطفا با ما در تماس باشید.

پس از ارائه مشاوره و سپس تایید و امضا قرارداد، در وب سایت‌های عمومی این مراحل انجام خواهند شد.

 1. خرید دامنه یا دامنه ها
 2. خرید هاست و در صورت نیاز سرور مجازی یا سرور
 3. ارسال اطلاعات مورد نیاز به ما از جانب شما
 4. ارائه طراحی اولیه سایت 
 5. بررسی و اظهار نظر شما و انجام تغییرات لازم تا زمان تکمیل پروژه
 6. تحویل نهایی پروژه
 7.  ارائه دسترسی‌ها و آموزش‌های لازم پس از تسویه
 8. ضمانت و پشتیبانی رایگان معمولا تا 2 ماه انجام می‌گیرد.

پس از عقد قرارداد بین طرفین، معمولا در خدمات طراحی وب پرداخت در سه مرحله پرداخت ها انجام میشند.

در مرحله اول 50% هزینه طراحی وب به عنوان پیش‌پرداخت دریافت میشود، پس از انجام طراحی سایت و ارائه اولین نسخه آن 25% دریافت می گردد. و مبلغ 25% نهایی پس از تایید شما و تکمیل پروژه دریافت خواهد شد.

قیمت هر قرارداد طراحی وب سایت وابسته به جزئیات آن پروژه متغیر می باشد و برای ارائه قیمت دقیق نیاز به صحبت و دریافت اطلاعات از شما در این خصوص ضروری است. اما شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه قیمت طراحی وب سایت از شروع قیمت ها مطلع شوید.

سه عامل مهم در ضرورت استفاده از خدمات پشتیبانی وب سایت برای کسب و کارهایی که بصورت جدی به کسب درآمد و برندیگ از طریق وب سایت فکر میکنند، وجود دارد:

 1. بروز رسانی مداوم نرم افزار ها و سکوهای نرم افزاری و سخت افزاری توسط توسعه دهندگان اصلی و لزوم تهیه نسخه های پشتیبانی خودکار و دستی و بروز رسانی نرم افزار های سایت.
 2. نیاز به رفع مشکلات پیش آمده و پاسخ گویی به هنگام به مشتریان گرامی
 3. رفع باگ های پیش آمده ناشی از تداخل نرم افزارها، پلاگین ها، و یا جایگزینی نرم افزارهایی که دیگر بروز نمیشوند با موارد جدید 

بصورت ساده اگر عرض کنیم، هر وسیله ای نیاز به رسیدگی دارد و خدمات پشتیبانی وب سایت این امر را برای شما انجام میدهد تا همواره سایتی بروز و سریع و ایمن با کمترین مشکلات را داشته باشید و در صورت بروز مشکل و گزارش آن، ما در رفع سریع آن اقدام نماییم.
تنها اگر وب سایت شما برای شما کم اهمیت است از این خدمات استفاده نکنید!

مشاوره فنی نیز در هر زمان ارائه میشود چنانچه مربوط هه سوالات پیش از خرید خدمات و محصولات باشد رایگان است و در برخی موارد نیز شامل هزینه خواهد بود.

اولین گام مشاوره اولیه رایگان و بررسی اولیه سریع وب سایت شما می باشد و در صورت عقد قرارداد بصورت کلی مراحل زیر انجام می گیرند.

 1. بررسی تکنیکال سایت
 2. شناخت و بررسی رقبا
 3. استخراج کلید واژه ها بر اساس اهداف کسب و کار، بودجه و نیاز کسب و کار
 4. ارائه برنامه و استراتژی های سئو که در چندین سرفصل ارائه و انجام می گردد.
 5. انجام برنامه فوق (رفع خطاهای تکنیکال لازم، تولید محتوا، رپورتاژ آگهی، لینک سازی داخل و خارجی و…)
 6. بررسی روند رشد، بررسی و ارائه گزارشات، پایش دائمی سایت و رقبا، انجام تغییرات لازم و ادامه کار تا رسیدن به نتیجه لازم در چارچوب قرارداد.

با توجه به پیچیدگی و حالت مختلف و متنوعی که میتواند وجود داشته باشد، حتما در این خصوص و برای دریافت مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

در زانمو دیجیتال، غالبا خدمات سئو سایت بصورت ماهانه تقسیم بندی می شوند. این تقسیم بندی هم از نظر انجام خدمات فنی و هم از نظر پرداخت مبالغ مربوط به هر مرحله می باشد.

پرداخت هر مرحله بصورت کامل در ابتدای هر ماه انجام خواهد گرفت.

متاسفانه برخی از همکاران ما قید ضمانت بی قید و شرط برای رسیدن به نتیجه را به مشتریان ارائه میدهند و این باعث شده است که برخی افراد درک نادرستی از نتیجه خدمات سئو در ذهن داشته باشند. البته در مواردی که سختی کار بالا نباشد می توان برخی موارد را با درصد بالایی ضمانت کرد. اما در مواردی که رقابت در سئو در آن موارد بالا می باشد، در واقع تضمین جدی نمیتوان از نظر کسب جایگاه ارائه داد. 

علت این امر ساده است، همانطور که شما در حال رقابت هستید و برای ارتقا جایگاه وب سایت خود در حال تلاش و هزینه هستید، سایر رقبای شما هم بیکار ننشسته اند و مانند شما در حال انجام هزینه و کار روی وب سایت های خود هستند و در نتیجه در یک فضای رقابتی کاملا پویا نتیجه را نمیتوان بصورت کامل تضمین کرد. البته تجربه بالا در انجام سئو و استافده از ابزار ها و تحلیل رقبا و سایت، میتواند به متخصص سئو در تخمین هرچه بهتر نیازمندی ها کمک زیادی بنماید.

اما آنچه قابل تضمین و ارائه است، ارائه بهترین خدمات بر اساس تجربه می باشد. دانش سئو و تجربه سئو بر اساس توافق فی ما بین به بهترین شکل ممکن ارائه می شود و شما با توجه به هزینه ای که انجام می دهید ، در بازه زمانی تعیین شده بهترین نتیجه را خواهید گرفت. 

ممکن است این نتیجه کسب رتبه یک در صفحه یک باشد و یا جایگاه دیگری در یک کلید واژه را بدست آورید، اما قطعا بهترین حالت ممکن اتفاق خواهد افتاد و برای کسب نتایج بهتر باید روند انجام کار سئو ادامه پیدا کند.

هزینه تبلیغات گوگل ادز شامل درصد تبدیل ارز + درصد کارمز مدیریت خواهد بود که برای هر پکیج تبلیغاتی متفاوت خواهد بود و وابسته به نرخ ارز می باشد.

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در وب سایت های پربازدید وب فارسی نیز از پایه قیمت مشخصی به بالا شروع خواهند شد وشامل انواع مختلفی هستند که بسته به بودجه و اهداف کمپین بهترین گزینه ها پیشنهاد خواهند شد.